הסרת משקפיים בלייזר

כאשר מדברים על ניתוח הסרת משקפיים בלייזר למעשה מתכוונים למגוון רחב של שיטות ניתוח שונות, והליכים כירורגיים אשר מתאימים לכל מי שסובל מליקוי ראייה כזה או אחר. בדיוק בגלל ריבוי השיטות וההליכים הכירורגיים חשוב במיוחד להתאים את סוג השיטה בהתאם למצבו של המטופל. קריטי במיוחד כי הניתוח יתאים באופן המדויק ביותר לאופי לקות הראייה, לנתונים הפיזים של המטופל, לסוג העיניים, ולמגוון רחב של גורמים אשר קשורים הן לאישון והן לקרנית. כמו כן, ניתן לראות כי בשנים האחרונות התקיימו שינויים רבים בתחום של ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר ואף חלה התקדמות רבה בתחום, כך שכיום, מטופלים רבים יכולים ליהנות מהליך פשוט, קצר, אפקטיבי ובעל החלמה נמוכה במיוחד. אסותא אופטיק מתמחים בתחום זה למעלה מ-7 עשורים ומציעים לקהל המטופלים בתי חולים פרטיים בפריסה ארצית. 

הנתונים מספרים כי מליוני אנשים בארץ ובעולם כולו עברו ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ונפרדו לשלום מעדשות המגע ומשקפי הראייה. כמו כן, רק כשלושים אחוזים מכלל האוכלוסייה אינם מתאימים לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, ולכן חשוב במיוחד לבצע בדיקה מקיפה קודם לכן. בדיקת התאמה הינה קריטית וחשובה במיוחד עבור כל מטופל אשר שואף ורוצה לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. בדיקה זו כוללת בדרך כלל שימוש בציוד מתקדם אשר נועד לאבחן באופן המדויק ביותר את מצבו של המטופל. בנוסף, במהלך הבדיקה נמדד המספר המדויק, עובי הקרנית, צילינדר, מיפוי הקרנית, הערכת יובש עיני, לחץ תוך עיני, ומגוון רחב נוסף של קריטריונים חשובים במיוחד. רק לאחר בדיקות מסוג זה, והצלחתן ניתן לקבוע תאריך לניתוח.  

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי ישנם מספר מצבים בהם לא ניתן לעבור את הניתוח כגון עיניים יבשות באופן אשר נחשב לכרוני, סכרת לא מאוזנת, מחלות עיניים כרוניות, צריכה של סטרואידים על בסיס קבוע, מספר לא יציב, צילינדר בלתי סדיר, צלקת על הקרנית ועוד. אסותא אופטיק הינה חברה בעלת ניסיון רב שנים אשר מתמחה בתחום ומציעה לקהל מטופלים רחב מכל הארץ ניתוחי הסרת משקפיים בשיטת הלייזר, וגאה להציע גם מרכזים רפואיים ובתי חולים פרטיים בפריסה ארצית החל מדרום הארץ ועד הצפון אשר מציעים טיפול ברמה הגבוהה ביותר ושירות אדיב ומקצועי.